Aistra dar gali sugrįžti

Pavykęs lytinis aktas vyrui labai svarbus: jis pajunta pasididžiavimą, padidėja jo savigarba ir pasitikėjimas savimi. Mintis, kad ir šis kartas gali būti nesėkmingas, verčia vyrus vengti seksualinių kontaktų ar situacijų, kurios gali juos išprovokuoti. Erekcijos problemų turintys vyrai vengia ne tik atsitiktinių partnerių, prieš kurias norėtų itin šauniai pasirodyti, bet ir mylimų žmonų. Vyras, bijodamas sakyti žmonai tiesą, gali pradėti vengti bet kokio bendravimo su ja. Pasitaiko net ir skyrybų atvejų, kai žmona taip ir nesužino, dėl ko jie išsiskyrė. Tačiau erekcijos problemos nevertos tokių aukų - tai išgydoma.
 

Jeigu nėra potraukio


Erekciją gali būti sunku pasiekti ne todėl, kad į varpą dėl kokių nors fizinių priežasčių negalėtų priplūsti kraujo, bet todėl, kad vyras nejaučia seksualinio potraukio ir nenori mylėtis (nors anksčiau jo seksualinis gyvenimas buvo normalus). Priežastis gali būti ir depresija. Vienas iš svarbių depresijos simptomų - lytinio potraukio sumažėjimas. Paklauskite savęs: ar viskas mano gyvenime klostosi lygiai taip pat gerai kaip anksčiau? Jeigu atsakysite sau sąžiningai ir pastebėsite, kad dažnai ar nuolat jaučiate kitus simptomus, tokius kaip sumažėjusį domėjimąsi bet kokia anksčiau jums įdomia veikla, liūdną nuotaiką, miego ir mitybos įpročių pakitimus, svorio svyravimą, sumažėjusį pasitikėjimą savimi ar net pasikartojančias mintis apie mirtį, būtinai apsilankykite pas gydytoją.
Depresijos sukelta impotencija dažniausiai išnyksta, kai išgydoma depresija. Depresija gydoma ilgą laiką - mažiausiai pusę metų (jeigu reikia - ilgiau), skiriant antidepresantus ir psichoterapiją. Antidepresantai - tai vaistai, atstatantys normalią cheminių medžiagų pusiausvyrą smegenyse. Tačiau kartais šie vaistai sukelia ir šalutinių poveikių - burnos džiūvimą, mieguistumą ir net seksualinio potraukio sumažėjimą. Todėl jeigu turite seksualinio potraukio ar erekcijos problemų, būtinai apie tai pasakykite gydytojui, kad jis galėtų jums paskirti vaistus, mažiausiai trukdančius jausti lytinį pasitenkinimą. Senesnieji (tricikliai) antidepresantai dažnai patys sukelia lytinio potraukio sumažėjimą, todėl žmogui padaro “meškos paslaugą” - gerina nuotaiką, tačiau atima meilės malonumus. Dauguma naujos kartos antidepresantų - selektyvių serotonino reabsorbcijos inhibitorių - taip pat gali sukelti seksualinius sutrikimus, visų pirma sėklos išsiveržimo susilaikymą vyrams ir orgazmo sumažėjimą moterims. Todėl vaistų gamintojai ilgai kūrė medikamentus, kurie sukeltų kuo mažiau šalutinių poveikių ir netrukdytų žmonėms normaliai gyventi. Šiuo metu vienu iš tokių vaistų laikomas Fevarinas.
Fevarinas yra jau paminėtos naujos kartos antidepresantas - medikamentas, teigiamai veikiantis smegenų funkcijas ir šalinantis ne tik nuotaikos sutrikimus, bet ir visą depresijos simptomų kompleksą. Prie Fevarino organizmas nepripranta - jis skirtas padidinti trūkstamos medžiagos - serotonino koncentraciją smegenyse ir kai atsistato jo kiekis, depresijos simptomai sumažėja ir išnyksta.
Fevarinas gerina nuotaiką, mažina vidinę įtampą ir nerimą. Jis padeda normalizuoti apetitą, didina pasitikėjimą savimi, pagerina atmintį, sugrąžina seksualinį potraukį.
Beje, labai retais atvejais jautresniems žmonėms šalutiniai poveikiai gali pasireikšti, bet jie pasitaiko bene rečiausiai lyginant su kitais naujausiais antidepresantais. Lyginant Fevarino šalutinius poveikius su placebo (t.y. medžiaga, išoriškai panašia į vaistą, tačiau neturinčia jokio poveikio, kuri naudojama tik psichologiniam vaistų poveikiui išaiškinti) nustatyta, kad sumažėjusiu lytiniu potraukiu skundėsi 2 iš 100 (vartoję placebo - 1 iš 100), ejakuliacija užsitęsė 8 iš 100 (vartojantiems placebo - 1 iš 100). Taigi galima nesibaiminti - Fevarinas daugeliu atvejų neturėjo žalingesnio poveikio negu placebo (dažniausiai tai tik paprastas krakmolas). Uždelstas sėklos išsiliejimas kai kuriais atvejais yra netgi pageidautinas, ypač tuo patenkinti yra vyrai, kuriems ejakuliacija paprastai įvyksta per anksti.
Svarbiausia, kad vartojant Fevariną, sugrįžta žmogaus jėgos ir gyvybinė energija, padidėja sugebėjimas pozityviai mąstyti, o tuo pačiu - geriau susidoroti su gyvenimo problemomis. Sustiprėjus sveikatai ir pagerėjus savijautai, visi gyvenimo džiaugsmai sugrįžta.
Vartojant Fevariną apsisaugoma nuo depresijos įsisenėjimo ir pasikartojimo.

Susiję straipsniai

Mūsų draugai

Mūsų draugai