Su džok

Tai visai neseniai, tik 1987m. atsiradęs gydymosi būdas, kurį išrado Pietų Korėjos mokslininkas Pak Dže Vu. Korėjiečių kalba su reiškia „plaštaka", džok - „pėda". Sudžok - taškinis plaštakų ir pėdų masažas.
 

Su džok terapijos principas


Spaudžiami tam tikri taškai plaštakose ir pėdose per kuriuos gali būti veikiami visi organai. Taškas, atspindintis pažeistą organą yra skausmingas. Beje, jis tampa skausmingas dar prieš pasireiškiant pirmiesiems ligos simptomams. Stimuliuojant skausmingą tašką, į atitinkamą organą eina elektromagnetinė banga, kuri „įjungia“ savigydos mechanizmą.
Terapijos trukmė individuali, priklauso nuo ligos, sunkumo laipsnio, skausmo intensyvumo. Kuo skausmingesnis taškas, tuo labiau yra sutrikęs organas. Kartais užtenka kelių dienų, o kartais gali prireikti ir mėnesių.
Yra tam tikra sistema, padedanti suprasti, kaip biologiškai aktyvūs taškai yra išsidėstę plaštakose ir delnuose. Tam nereikia sudėtingo ir ilgo mokymosi, pakanka šiek tiek vaizduotės. Nykštį pakelkime aukštyn – tai galva, tuomet smilius ir mažylis atitiks rankas, bevardis ir vidurinis pirštai – kojas, delnas atitinka kūną.


Juose yra dėsningai išsidėstę taškai, atitinkantys šiose kūno srityse esančius organus.
Su džok gali būti naudojama tiek profilaktikos, tiek ir gydymo tikslais.
 

Kokias ligas gydo


Sudžok šalininkai teigia, kad taikant šį gydymo būdą galima išsigydyti beveik visas ligas.
Greičiausiai poveikis jaučiamas esant stipriems skausmams, ūmiems susirgimams. Sergant lėtinėmis ligomis gali prireikti daugiau laiko, kol pajusite pagerėjimą.
Ne visi žmonės vienodai reaguoja į šią terapiją. Pasak šio metodo atradėjo Pak Dže Vu „Su džok„ padeda devyniasdešimčiai žmonių iš šimto.
 

Privalumai


Saugumas – galite nebijoti sau pakenkti. Jei spausite klaidingą tašką, terapija paprasčiausiai neduos jokio efekto.
Greitas poveikis – ypač efektyvu esant ūmiems skausmams. Kodėl gi nepabandžius masažuot skausmingą tašką?
Paprastumas – tam nereikia sudėtingų žinių. Supratus kaip veikia sistema, galite ją taikyti visą gyvenimą. Lietuvoje taip pat rengiami kursai, kur galima išmokti šio metodo.
Nieko nekainuoja – tereikia truputį laiko ir kantrybės

 

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai