„Auksinis“ vaistažolių derinys

Šiuolaikinės medicinos užduotis - gydyti nepakenkiant. Apie vaistus žmonės dažnai sako: “Vieną gydo, kitam kenkia“, nes vaistai dažnai turi ir nepageidaujamą poveikį. Todėl susirgę vis dažniau dairomės į vaistinius augalus. Tačiau ir augaliniais preparatais gydytis reikia protingai. Jei ilgesnį laiką (ilgiau nei 10 dienų) gydotės vaistažolėmis, geriau vartokite jų mišinius, o ne atskirus augalus. Tai veiksmingiau ir saugiau.
 

Kai peršalę užsukate į vaistinę ir prašote ko nors “nuo gerklės”, aš žinau, ką galėčiau pasiūlyti, - natūralų gerklės purškalą Myrrhamile, kurį vadinu “auksiniu” vaistu. Pirmiausia jį taip vadinu dėl jo sudėtyje esančios miros, bet ne tik. Šio vaisto sudedamosios dalys - balzaminis miramedis, vaistinis šalavijas, vaistinė ramunėlė ir kvapusis eukaliptas - sustiprina vienas kitos veikimą. Vartojamos kartu šios vaistažolės organizmą veikia saugiau ir veiksmingiau.
Dar šiek tiek apie mirą. Mira (balzaminio miramedžio sakai) viduramžiais buvo brangesnė už auksą ir stipresnė už mirtį (egiptiečiai mira balzamuodavo faraonus). Šis augalas senovėje buvo laikomas šventu, todėl naudojamas religinių ritualų metu. Krikščionybėje trys karaliai, eidami pasveikinti gimusio kūdikėlio Jėzaus, atnešė dovanų aukso, smilkalų ir miros.


Ajurvedoje miros sakai aprašomi kaip vaistas, padedantis suliesėti, naudingas kenčiantiems nuo apsirijimo, linkusiems valgyti, kai užpuola bloga nuotaika, nes mira stimuliuoja skysčių judėjimą kūne ir skatina medžiagų apykaitą. Tačiau gerklės purškalas Myrrhamile - priemonė ne nuo antsvorio, o nuo peršalimo ligų. Jei turite tikslą sulieknėti, jums reikėtų vartoti miros tinktūrą. Dešimt miros tinktūros lašų reikės įlašinti į arbatą, užplikytą iš lygiomis dalimis sumaišytų dilgėlių ir kraujažolių. Šią arbatą reikia gerti tris kartus per dieną prieš valgį.
Augalai veikia ne tik organų funkcijas, bet ir žmogaus dvasią. Myrrhamile sudėtyje esantis vaistinis šalavijas nuramina dvasią, nes liga sukelia susierzinimą. Kai žmogus pasiduoda likimui, šalavijas jam padeda atrasti jėgų ir vėl su viltimi žvelgti į ateitį. Lietuvoje senoliai šalaviją vadino nemirtingumo žole ir pagarbino dainose bei padavimuose.
Gerklės purškalą Myrrhamile patartina pradėti vartoti pajutus pirmuosius peršalimo simptomus: gerklės peršėjimą ir skausmą ryjant, gleivių kaupimąsi ir sunkų kvėpavimą. Odontologai dėl uždegimą slopinančių savybių purškalą Myrrhamile naudoja burnos gleivinės uždegimui slopinti, juo dezinfekuoja burną ištraukę dantį, gydo gleivinės žaizdeles.
Myrrhamile - natūralus gerklės purškalas, kurį laiku pradėjus vartoti galima išvengti sunkių kvėpavimo takų ligų.
Myrrhamile reikia 4-6 kartus per dieną purkšti į gerklę po kelias vienu purkštuvo galvutės paspaudimu išpurškiamas dozes. Dėmesio - pavartojus vaisto 20 min. nevalgyti ir negerti! Tai labai dažnai pasitaikanti klaida, kai papurškus vaistų ar sučiulpus tabletę nuo gerklės skausmo iškart geriama arba valgoma. Vaistai nuplaunami nuo uždegimo vietų, todėl netenka poveikio.
Ir dar kartą noriu priminti, kad dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio reikėtų pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai